به نام خدا

  منوی کاربریYahoo: Add
ايميل:
رمز ورود:

  محصولات و خدمات

  منوی تصویری
همكاران تجاري  
نماد اعتماد درگاه Pay.ir.::RashCMS::.محصولات و خدمات جديد
 

براي مشاهده همه پنل هاي جديد اينجا را كليك نماييد


كاربران گرامي رعايت قوانين زير در استفاده از سرور هاي مجازي تهران الزامي است

1 رعايت كليه قوانين جمهوري اسلامي ايران در استفاده از سرويس ها الزامي است و تخلف از آن مسئوليت عواقب آن بر عهده مشتري است (رعايت كليه قوانين موجود در http://internet.ir/crime_index.html).

2 مشتري سرويس خريداري شده مسئول كليه تبادل اطلاعات ما بين سرور و IP خريداري شده است و جي وي پي اس هيچ گونه مسئوليتي در قبال نا امني نرم افزاري كاربر و سرقت ناشي از مديريت نادرست سرور و هك و نفوذهايي كه باعث آن اسكريپت يا برنامه نا امن و يا مشابه است را برعهده ندارد.

3 استفاده از سرور براي موارد اسپام و اتك و نفوذ به سرور هاي ديگر توسط مشتري يا كاربران وي ممنوع بوده و در صورت مشاهده سرور مد نظر بلا فاصله مسدود يا حذف خواهد شد.
درصورتي كه فرد شاكي با مدارك لازم در خواست خسارت نمايد جي وي پي اس ملزم به ارائه اطلاعات مشتري به مراجع مربوطه جهت رسيدگي مي باشد
.

4  انتشار فايل نوشته يا فيلم و هر نوع فايل يا مطلب و رسانه ديگري كه باعث گزارش مالك آن اطلاعات و ادعاي عدم توجه به قوانين كپي رايت باشد جي وي پي اس مي تواند سرويس فوق را حذف يا تحت پيگرد قرار دهد.

5 عدم توجه به انتخاب سرور مناسب و استفاده غير مجاز از منابع سرور و نصب نرم افزار هايي كه باعث يا احتمال ايجاد خسارت به تجهيزات و ديگر كاربران گردد باعث مسدود شدن سرور متخلف خواهد شد.

6 نصب و راه اندازي سرويس وي پي ان و وب پروكسي و سرويس هاي مشابه كه با قوانين جمهوري اسلامي ايران مغايرت دارد باعث حذف و در صورت در خواست ارگان مربوطه جي وي پي اس مي تواند اطلاعات مشتري متخلف را در اختيار فرد يا ارگان مربوطه قرار دهد.

7  نصب نرم افزار هايي كه باعث به خطر افتادن كاربران و يا امنيت سرور اصلي . يا سرور ديگران يا ديگر كاربران شبكه داخلي يا اينترانت يا اينترنت شود در صورت مشاهده, سرور فرد متخلف مسدود و حذف خواهد شد.

8 خريدار سرویس نمی‌تواند بدون هماهنگي با جي وي پي اس سرويس خريداري شده خود را به شخص ديگري  واگذار نمايد . در صورت بروز تخلف فرد مالك اصلي جواب گوي تخلف روي داده است.

9 سرورهاي مجازي فوق داراي فضاي پشتيبان گيري نيستند و در صورت بروز هر گونه مشكل كه باعث حذف اطلاعات كاربر بشود هيچ مسئوليتي بر عهده جي وي پي اس نيست و مسئوليت پشتيبان گيري منظم از اطلاعات سرور با مشترك است.

10در سرورهاي مجازي تهران سرور به صورت باز و بدون تنظيمات امنيتي در اختيار مشتري قرار ميگيرد و مسئوليت تنظيم و تامين امنيت سرور با خود مشتري است.

11 بروز مشكلات و قطعي مكرر يا كلي شبكه ملي اينترانت و خطوط اينترنت. داخلي و خارجي چون تحت مديريت جي وي پي اس نمي باشد شامل گارانتي نمي باشد.

12 انصراف سفارش فقط تا زمان تعيين شده براي همان سرويس ممكن است و انصراف خارج از تايم  شامل باز پرداخت وجه نخواهد بود.
الف- براي سرور هاي تهران تا 72 ساعت بعد از راه اندازي سرويس با بازپرداخت 75% مبلغ پرداختي (با كسر هزينه نصب و تنظيمات روتينگ و....). سفارش با دليل موجه قابل انصراف است.

ب-در صورتي كه در نوبت نصب و تنظيمات باشيد در حدي كه هنوز نصب و تنظيمات سرور شما شروع نشده باشد بازگشت وجه با كسر 5% كارمزد و جريمه مابقي وجه بازگشت داده مي شود.

13 مديريت نصب و تنظيمات اوليه سرور خريداري شده براي اولين بار رايگان است و منيج نا مناسب و بروز مشكلات امنيتي و مديريتي بعدي با خريدار سرور است.

14 تمديد سرويس خريداري شده تا قبل از تاريخ سر رسيد ممكن است و نگهداري فايل ها و اطلاعات شما در صورت عدم تمديد سرويس پس ازگذشت تاريخ سررسيد گارانتي نخواهد شد و معمولا بعد از گذشت 6-12 ساعت از تاريخ انقضاء سرويس و تمديد نشدن آن كليه اطلاعات مشتري حذف و سرويس به مشتري ديگري انتقال داده خواهد شد.

15 جي وي پي اس كليه تعهدات خود كه در سفارشات مشخص شده است را گارانتي مي نمايد و مشترك بايد پس از دريافت سرويس نسبت به بررسي هاي لازم و تست هاي لازم اقدام كند و در صورت عدم رضايت بايد تا قبل از پايان زمان گارانتي سرويس در خواست لغو نمايد لازم به ذكر است كه پس از انصراف هزينه هاي نصب آماده سازي و مجازي سازي از حساب مشترك كسر و مابقي طبق قانون شماره 12 بازپرداخت خواهد شد اين هزينه در هر سرويس متفاوت است كه توسط مسئولين فني تعيين ميشود.

16 مشتريان بايد در سيستم ثبت نام سايت اطلاعات كاملا صحيح و واقعي وارد نمايند و در صورت تست و استعلام مشخصات كاربر و ثابت شدن نادرست بودن اطلاعات وي (قبل از خريد: اكانت وي حذف) و (بعد از خريد: سرويس وي متوقف مي شود) تا نسبت به اصلاح اطلاعات خود از قبيل نام و تلفن و مشخصات ديگر اقدام نمايد.

17 جي وي پي اس هيچ مسئوليتي در قبال وقوع بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد.

توجه: در صورتي كه سرويس كاربري به دليل قوانين بالا مسدود شود جي وي پي اس هيچ بازگشت وجهي را نمي پذيرد.

قابل ذكر است كه ما تمام تلاشمان را براي ايجاد يك بستر امن و مناسب و ارائه بهترين خدمات براي شما كاربران گرامي انجام خواهيم داد و به تعهدات خود نسبت به مشتريان پايبند هستيم و از مشتريان گرامي هم در خواست رعايت قوانين را داريم

اعتماد شما به ما باعث افتخار ماست

دوشنبه 19 فروردين 1392

آخرین اخبار و آموزش ها
 عنوان  گروه  تاریخ
  قوانين سرورهاي مجازي خارجي  اخبار و اطلاعیه ها  1392/01/19
  قوانين سرورهاي مجازي تهران (TH-VPS)  اخبار و اطلاعیه ها  1392/01/19
  قوانين سرور هاي مجازي يزد (Y-VPS)  اخبار و اطلاعیه ها  1392/01/19
  قوانین استفاده از سرويس و خدمات  اخبار و اطلاعیه ها  1390/12/29
  پاسخ به سئوالات شما  سئوال و جواب های شما  1391/01/19
All Right Reserved By G VPS Group
www.GVPS.ir
Powered By www.GVPS.ir