به نام خدا

  منوی کاربریYahoo: Add
ايميل:
رمز ورود:

  محصولات و خدمات

  منوی تصویری
همكاران تجاري  
نماد اعتماد درگاه Pay.ir.::RashCMS::.محصولات و خدمات جديد
 

براي مشاهده همه پنل هاي جديد اينجا را كليك نماييد


(ميلاد اكبري): ما به جي وي پي اس چه مقدار مي توانيم اعتماد كنيم؟

پاسخ: از آن رو كه شركتها و سايت هايي هستند كه خدمات بي كيفيت و غير استاندارد ارائه مي كنند يا به تعهدات خود عمل نمي كنند و ... كه من در اينجا قصد جسارت به هيچ سايت يا شركت خاصي را ندارم.
جي وي پي اس اين نكات را مد نظر داشته است و تمام تلاش خود را مي كند تا بهترين كيفيت را ارائه نمايد و به تعهدات خود 100% عمل نمايد. از اين رو مي توانيد گارانتي هاي بازگشتي كه در سرويس ها در نظر گرفته شده اند را ببينيد و با خيالي آسوده سرويس مد نظر را خريداري نماييد.


(حميد منتظري): چگونه خدمات خود را تضمين مي كنيد كه سرويسي كه خريدم هميشه فعال باشد و قابل دسترس؟


پاسخ: در اينجا ضمن تشكر از سئوال خوبتان بايد گفت كه مديريت يك سرور يك امر حياتي براي فعاليت آن  سرور است و نكته اساسي كه اكثر مشتريان به آن توجه ندارند خريد سرور نامناسب و انتخاب سيستم عامل نا مناسب براي آن سرور مجازي است كه مي توانند براي جلو گيري از اين مشكل با متخصصين مربوطه قبل از خريد سرور مجازي مشورط هايي داشته باشند و هدف و نوع كاربري را به صورت كامل بررسي نمايند.

علاوه بر اين نكات بايد نرم افزار هاي نصب شده هم متناسب با امكانات سرور و نوع كاربري . مديريت و كانفيگ و منيج شوند كه در بسياري مواقع كاربران به اين نكات اصلا توجه ندارند.

در سرور هاي مجازي محدود جي وي پي اس سيستم عامل به صورت باز و پيشفرض براي مشتري نصب و راه اندازي مي شود و تمام مسئوليت مديريت . تنظيمات . آنتي ويروس . ديوار آتش و ... بر عهده خود مشتري است و ما هيچ مسئوليتي در قبال خارج از دسترس شدن سرويس نداريم.

اما در سرور هاي مجازي نا محدود همان طور كه از قيمت ها و گارانتي هاي بازگشتي و هزينه نصب اوليه آن مشخص است سرور اصلي مجهز به پيشرفته ترين فايروال هاي سخت افزاري و نرم افزاري است كه توسط متخصصين ما مديريت و كنترل مي شود و از نظر امنيتي در سطح بسيار بالايي قرار دارد كه درصد خطاهاي ناشي از تنظيمات ناصحيح و منيج هاي نا معتبر در اين سرورها با امكانات امنيتي سرور اصلي كنترل مي شوند و از نظر حملات و دسترسي سطح بالايي را دارند.
اما از نظر داخلي هم مي تواند اجراي برخي نرم افزار هاي نا معتبر توسط كاربر باعث خارج از سرويس شدن سرور وي  بشود كه اين مقوله باز به  خود كاربر و نكاتي كه در بالا گفتم باز مي گردد.


(ميلاد اكبري): چرا سرور هاي مجازي نا محدود (يزد) داراي هزينه نصب اوليه هستند اما سرور هاي محدود هزينه نصب اوليه ندارند؟
آيا فكر نمي كنيد اين هزينه حذف شود بهتر باشد؟


پاسخ: در اينجا ضمن يادآوري سئوال قبلي بايد گفت كه در سرور هاي محدود سيستم عامل به انتخاب مشتري نصب و به صورت تنظيمات پيشفرض به وي ارائه مي گردد و در سرور خريداري شده ايجاد امنيت منيج نصب نرم افزار هاي امنيتي و حفاظتي . محدوديت ها و كنترل پورت هاي باز همه و همه با خود مشتري است و جي وي پي اس هيچ مسئوليتي در قبال اتك و انواع حملات به سرور كاربر مربوطه ندارد.

و امنيت اطلاعات و فايل ها و تراكنش هاي سرور با خود مشتري است كه نصب و مديريت نرم افزار هاي امنيتي و ... همه جزء نگراني هاي افراد زيادي است كه اين سرور ها (محدود) را خريداري نموده اند و علاوه بر اين حافظه رم و فضاي هارد و پردازنده سيستم به علت نصب برنامه هاي امنيتي و مديريتي به شكل قابل ملاحظه اي اشغال خواهد شد.

اما در سرور هاي
نا محدود  چون كنترل تمام سرورهاي مجازي موجود در اين سرويس بر عهده يك ابر سرور قدرتمد است و اين سرور مجهز به پيشرفته ترين و به روز ترين نرم افزار هاي امنيتي و حفاظتي است شما مي توانيد در اين سرور ها با خيالي آسوده فقط به هدف كاري خود فكر كنيد و تمام كنترلهاي امنيتي و مديريتي را به متخصصين ما بسپاريد و حتي فايروال سيستم خود را خاموش كنيد.

حالا مديريت تنظيم و كنترل و به كارگيري نيروي انساني متخصص و مونيتورينگ سرور اصلي براي ما هزينه هايي را در بر خواهد داشت كه اين هزينه ها شامل همان هزينه نصب اوليه است كه از كاربر دريافت مي شود و قابل ذكر است كه نت نامحدود اين سرور ها خود نشانگر پايين بودن قيمت سرويس از نظر اقتصادي و ترافيكي در مقايسه با  مصرف پهناي باند ماهيانه در سرور هاي محدود است.
در اصل شما در اين سرور ها با شرايط و قوانين سخط و محكمي مواجه هستيد اما بالاترين امنيت و آسايش خاطر را تجربه مي كنيد و هزينه اي كه در ماهاي بعد مي پردازيد جز هزينه اينترنت سرور چيزي ديگري نيست.   


(مرتضي نيك انديش): آيا امكان ارتقاء سرور در هر زمان ممكن است؟
آيا مي توان از سرورهاي تهران (محدود) به سرور هاي نا محدود (يزد) انتقال  پيدا كرد؟

پاسخ: شما در هر زمان مي توانيد با توجه به الگوهاي پيشفرض و حداكثري سرويس خود درخواست ارتقاء سرور نماييد تا با سرعت بررسي و انجام شود.
اما قابل ذكر است كه در صورتي كه زمان گارانتي را طي ننموده ايد و هنوز فرصت باز گشت وجه را داريد مي توانيد سرويس را انصراف نموده و درخواست سرويس جديد و انتقال نماييد كه اين امر در سرور هاي محدود 10000 تومان تا پايان زمان گارانتي و در سرور هاي نا محدود رايگان تا قبل از پايان زمان گارانتي انجام خواهد شد.

اما اگر زمان گارانتي گذشته است مي توانيد تا پايان ماه تمديد قرارداد صبر نماييد و در خواست انتقال به سرور جديد نماييد كه اين عمل اقتصادي تر است. قابل ذكر است اين امر بستگي به ميل شما دارد و گذشتن زمان گارانتي و در خواست انتقال به سرور ديگر به هزينه خريد سرور جديد مي انجامد.
اما در كل امكان انتقال و يا ارتقاء قطغات سرور با پرداخت هزينه هاي اضافه ماهيانه در هر زمان ممكن است كه براي اين امر بايد با پشتيباني فني هماهنگ نماييد.


شما مي توانيد سئوالات خود را در قسمت ارتباط با ما بپرسيد يا با پشتيباني آنلاين مطرح نماييد.

شنبه 19 فروردين 1391

آخرین اخبار و آموزش ها
 عنوان  گروه  تاریخ
  قوانين سرورهاي مجازي خارجي  اخبار و اطلاعیه ها  1392/01/19
  قوانين سرورهاي مجازي تهران (TH-VPS)  اخبار و اطلاعیه ها  1392/01/19
  قوانين سرور هاي مجازي يزد (Y-VPS)  اخبار و اطلاعیه ها  1392/01/19
  قوانین استفاده از سرويس و خدمات  اخبار و اطلاعیه ها  1390/12/29
  پاسخ به سئوالات شما  سئوال و جواب های شما  1391/01/19
All Right Reserved By G VPS Group
www.GVPS.ir
Powered By www.GVPS.ir